FØDSELSDAGMARATHON

Diplom fra fødselsdags marathon d 16-08-2021

Fødselsdags marathon

Tider fra fra "Fødselsdags marathon" d 16-08-2021

Halvmarathon

  1. Stinne Petersen                                                  2t57m11s
  2. Dorte Petersen                                                   2t57m11s
  3. Hanne Lynard                                                     2t57m11s

 

 

Marathon

  1. Jakob Diget Pedersen                                         4t40m42s
  2. Henriette Hansen                                               4t45m09s
  3. Jakob Stæhr Hansen                                           4t45m09s

MORTEN ER BAGUD

Diplom fra Morten er håbløst bagud igen marathon d 11-06-2021

Morten er håbløst bagud igen, marathon

Tider fra "Morten er håbløst bagud ud igen, marathon" d 11-06-2021

 

Halvmarathon 

 

  1. Stinne Petersen                                                  2t57m16s
  2. Dorte Petersen                                                   2t57m16s
  3. Hanne Lynard                                                     2t57m16s

 

Marathon

  1. Jakob Stæhr Hansen                                          4t54m48s
  2. Morten Thye                                                      3t35m21s
  3. Bent Brian Andreasen                                         3t53m20s
  4. Ole Toft                                                             4t36m52s
  5. Katja Fynbo Andreasen                                       4t36m52s
  6. Christina Støvring Eriksen                                   5t59m29s
  7. Claus Støvring Eriksen                                        5t59m29s

DIPLOM ODASMINDE IV (1)

Odasminde marathon nr 4

Tider fra Odasminde marathon 4 d 25-05-2021

Halvmarathon

  1. Lene Juncher                                                     2t18m50s
  2. Stinne Petersen                                                  2t57m04s
  3. Dorte Petersen                                                   2t57m04s
  4. Hanne Lynard                                                     2t57m04s

Marathon

  1. Bent Brian Andreasen                                          3t42m20s
  2. Bente Morild                                                       5t01m32s
  3. Jakob Stæhr Hansen                                            5t01m34s

 

DIPLOM ODASMINDE III

Odasminde marathon 3

Tider fra Odasminde marathon 3 d 31-03-2021

Halvmarathon

  1. Bent Brian Andreasen                         1t40m59s
  2. Bent Morild                                        2t22m17s
  3. Pia Marcussen                                    2t22m17s
  4. Dan Hejl Mathiesen                            2t34m00s
  5. Thomas Lundø                                   2t34m00s

Marathon

 

  1. Morten Thye                                   3t15m20s
  2. Lars Michael Rasmussen                  3t39m18s
  3. Jakob Diget Pedersen                      4t08m04s
  4. Jakob Stæhr Hansen                       4t49m19s