ODASMINDENR7

Diplom fra Odasminde marathon nr 7

Tider fra Odasminde marathon nr 7

Tiders fra Odasminde marathon nr 7

  1. Stine Kalsmose Jakobsen                                                4:28:48
  2. Kurt Dahl Jensen                                                            4:28:50
  3. Lone Dyrholm Gutheil                                                     4:32:01
  4. Henrik Olsen                                                                  4:32:13
  5. Jakob Stæhr Hansen                                                      4:42:25
  6. Anton Skov                                                                      DNF

DIPLOM NATMARATHON

Diplom fra Randers natmarathon

Tider fra Randers natmarathon

Tider fra  Randers natmarathon fredag d 8 juli

  1. Lone Dyrholm Gutheil                                              4t31m42s
  2. Stine Kalsmose Jakobsen                                          4t31m42s
  3. Ricky "BATMAN" Andersen                                         5t10m35s
  4. Henrik Olsen                                                            5t10m35s
  5. Lone Friis                                                                5t14m03s
  6. Kell Lyngsø                                                              5t34m41s
  7. Jakob Stæhr Hansen                                                5t34m42s

Randers fjord færgefart marathon II

DIPLOM FRA RANDERS FJORD FÆRGEFART MARATHON II

Randers Fjord Færgefart marathon II

Tider fra Randers Fjord Færgefart marathon II 07-06-2022

  1. Linda Jørgensen Kempel                                                        5:05:35
  2. Marianne Støckler                                                                 5:05:35
  3. Lone Dyrholm Gutheil                                                            5:05:35
  4. Bent Brian Andreasen                                                            5:05:35
  5. Jakob Stæhr Hansen                                                              5.05:35

DIPLOM-RANDERSFJORD

DIPLOM FRA RANDERS FJORD FÆRGEFART MARATHON

Randers Fjord Færgefart marathon

Tider fra Randers Fjord Færgefart marathon 01-05-2022

  1. Jakob Stæhr Hansen                                        5:27:54
  2. Pia Marcussen                                                  5:27:54
  3. Bent Brian Andreasen                                       4:54:32
  4. Karl Kristian Andersen                                      4:54:33
  5. Lone Dyrholm Gutheil                                       4:57:56
  6. Mike Vangsted                                                  4:54:33
  7. Camilla Thers                                                   4:58:56
  8. Jens MOgensen                                                 4:54:33
  9. Jørgen Jakobsen                                              4:54:33
  10. Lars Michael Rasmussen                                    4:57:58
  11. Vagn Kirkelund                                                 4:54:33
  12. Betina Friis Nielsen                                          4:57:56
  13. Jens Rasmussen                                               4:57:48
  14. LInda Kempel                                                  4:57:48
  15. Torben Sibbern Larsen                                     4:57:48
  16. Henrik Alexandersen                                        4:57:48
  17. Lars Bæk                                                         4:25:12
  18. Jesper Elfving                                                  4:25:12
  19. Tina Mundt Larsen                                            4:58:00
  20. Ib Jensen                                                         4:58:01
  21. Victor Skaaning                                                4:41:47
  22. Oscar Skaaning                                                 4:41:47
  23. Tobias person                                                   4:41:47

DIPLOM RC-LB MARATHON

DIPLOM FRA RC/LB MARATHON

RC/LB-marathon

Tider fra RC/LB-marathon d 29-04-2022

Startliste

  1. Pia Marcussen                                     4:46:30
  2. Jakob Stæhr Hansen                           4:46:30
  3. Jørgen Kudsk                                      4:46:30
  4. Jakob Diget Pedersen                          3:52:50
  5. Jørgen Jakobsen                                 3:41:35
  6. Bent Brian Andreasen                          3:36:22
  7. Linda Kempel Jørgensen                     4:23:08
  8. Jens Rasmussen                                 4:23:08
  9. Lone Dyrholm Gutheil                         4:04:11

Startliste halvmarathon

  1. Søren Bach                                        2:16:54
  2. Per Jørgensen                                   1:44:11
  3. Kurt Dahl Jensen                               1:52:43