DIPLOM RØDT LØB CORONA SPECIAL

Rødt løb corona special

Rødt løb corona special 03-10-2020

Tider havlmarathon

  1. Stinne Petersen                                                                   2:36:24
  2. Dorte Petersen                                                                    2:36:24
  3. Hanne Lynard                                                                      2:36:24
  4. Pia Kirkegaard Nielsen                                                         2:12:35
  5. Alex Højbjerg Nielsen                                                          2:12:41
  6. Per Frydenlund Ryberg                                                           DNS
  7. Jane Duch Kallestrup                                                              DNS
  8. Bente Morild                                                                          DNS
  9. Rita Hansen                                                                        2:06:29
  10. Thomas Sonne Hansen                                                         2:16:49
  11. Peter Nielsen                                                                      2:05:52
  12. Morten Grøndahl Nielsen                                                     2:17:29
  13. Daniel Jensen                                                                     2:17:29
  14. Morten Beyer                                                                     1:57:04
  15. Sussi Gudmundsson                                                             2:29:08
  16. Torben Houni Hansen                                                          1:57:04
  17. Lars Pedersen                                                                     2:06:10
  18. Jette Rysgaard                                                                    2:07:04   
  19. Edel Elfving                                                                        2:05:40                                                                              

Tider marathon 1 start kl 9:30

  1. Henriette Hansen                                                              4:20:51
  2. Vagn Kirkelund                                                                  4:41:14
  3. Pia Marcussen                                                                   4:36:19
  4. Christina Støvring-Eriksen                                                  5:24:59                           
  5. Claus Støvring-Eriksen                                                       5:24:59
  6. Henrik Søegaard                                                                4:20:48
  7. Jakob Diget                                                                      3:50:18
  8. Per Jakobsen                                                                    3:51:00
  9. Linda Kempel                                                                    4:16:46
  10. Peter Klarlund                                                                  5:32:18
  11. Marianne Beyer                                                                3:51:00
  12. Jørgen Jakobsen                                                              3:53:08

Tider marathon 2 start kl 10:10

  1. Jakob Stæhr Hansen                                                        4:10:01
  2. Christian Eliasen                                                              5:24:13
  3. Carl Friboe Rasmussen                                                     4:22:56
  4. Lars Simonsen                                                                  4:36:00
  5. Rasmus Krabbe                                                                4:03:00
  6. Alice Ravn                                                                       5:07:47
  7. Kim Høxbro                                                                       DNF
  8. Aage klovn Øster                                                              4:09:58
  9. Lars michael Rasmussen                                                   3:36:34
  10. Thomas Kokholm                                                                 DNF
  11. Jesper Elfving                                                                  3:46:59

ODA-2.1

DIPLOM FRA ODASMINDE MARATHON 2.1

Odasminde marathon nr 2.1

  1. Jakob Stæhr Hansen                                                       4:43:32
  2. Jakob Diget Pedersen                                                      4:43:32
  3. Linda Kempel                                                                  4:43:32

ODA-2

DIPLOM FRA ODASMINDE 2

Odasminde marathon nr 2

  1. Jakob Stæhr Hansen                                                       4:37:50
  2. Henriette Hansen                                                           4:37:47
  3. Jakob Diget Pedersen                                                     4:20:49
  4. Anja Sørensen                                                                5:15:39
  5. Pia Marcussen                                                                 4:46:28
  6. Cathrine Jepsen                                                              4:48:39
  7. Per Jørgensen(1/2)                                                         1:42:40
  8. Ole Jørgensen(1/2)                                                         1:42:40
  9. Steffan Suter (1/2)                                                          2:37:02
  10. Rita Hansen(1/2)                                                             2:16:31

ODA-1

Diplom fra Odaminde marathon nr 1

Odasminde marathon

Marathon.

  1. Jørgen Jakobsen                            4:04:11
  2. Linda Kempel                                 4:02:44
  3. Jakob Diget Pedersen                     4:17:53
  4. Lars Michael Rasmussen                  4:02:45
  5. Jakob Stæhr Hansen                       4:46:41

DIPLOM 20-05-2020

DIPLOM FRA "DET DER SOCIALE MARATHON I RANDERS #1

Det der sociale marathon i Randers #1

Marathon:

1. Jakob Diget Pedersen              3:51:56

2. Linda Kempel Jørgensen          4:17:10

3. Jakob Stæhr Hansen                4:17:14

 

Halvmarathon:

1.Ole Vestergaard Eriksen            2:03:03