VILD MED DANS II

TIDER FOR VILD MED DANS MARATHON II D 18.NOVEMBER 2016

  1. MORTEN THYE                                                                                         3:50:07
  2. TANJA SØRENSEN JØRGENSEN                                                                    4:23:44
  3. KIM SØRENSEN                                                                                         4:23:44
  4. JØRGEN JAKOBSEN                                                                                   4:23:44
  5. LARS PEDERSEN                                                                                        4:23:44
  6. BENTE MORILD                                                                                         4:37:19
  7. METTE BRINCK                                                                                         4:37:19
  8. SUSANNE BRÜCHLE KODAL                                                                         4:37:19
  9. BJØRN SØRENSEN                                                                                    5:17:29
  10. THOMAS LUNDØ                                                                                       5:17:29
  11. JAKOB STÆHR HANSEN                                                                              5:17:29

Pilevejens marathon nr 3

Tider fra Pilevejen marathon nr 3 d 25-07-2016 kl 16:00

 

1. Jakob stæhr Hansen                                                      5:03:06

2.Linda Kempel                                                                  4:42:56

3.Connie Lundegaard Sørensen                                            4:41:40

4.Tanja Sørensen Jørgensen                                                5:03:06

5.René Thomassen                                                              4:41:40

6.Kim Sørensen                                                                  4:03:17

7.Lars Pedersen                                                                     DNS

8.Jørgen Jakobsen                                                              4:32:40 

9.Katja Fynbo Andreasen                                                    4:31:00

10.Lars Rasmussen                                                                  DNF

11.Ole Vestergaard Eriksen                                                   4:42:56

12.Michael Birk                                                                    3:26:03    

13.Lue Tornbo Baastrup                                                        4:42:56

14.Samantha Thrane Thygesen                                              3:40:16

15.Lisbet Hansen                                                                    DNS

Pilevejens marathon nr 2

Tider fra Pilevejen marathon nr 2 mandag d 25-07-2016 kl10:00


1.Jakob Stæhr Hansen                                                                                                5:28:37

2.Bente Morild                                                                                                            4:49:30

3.Jakob Diget                                                                                                              4:16:16

4.Peter Simonsen                                                                                                        4:33:57

5.Connie Lundegaard Sørensen                                                                                  4:16:17

6.Rene Thomassen                                                                                                     4:16:14

7.Tanja Sørensen Jørgensen                                                                                       4:25:24

8.Peter Klarlund                                                                                                         5:28:37

9.Morten Thye                                                                                                            3:26:12

10.Lue Tornbo Baastrup                                                                                             4:34:11

11.Maria Hedegaard                                                                                                  5:05:10

12.Per Henneberg Klausen                                                                                          DNF

13.Birthe Petersen                                                                                                     5:05:10

14.Kim Nielsen                                                                                                           5:24:47

15.Finn "chefen" Sørensen                                                                                         3:29:00

16.Jørgen Jakobsen                                                                                                   4:16:14

17.Linda Kempel                                                                                                        4:25:24

18.Jesper klysner Sørensen                                                                                        3:46:15

19.Lars Rasmussen                                                                                                     4:30:15

20.Simon Levisen Persson                                                                                               DNS

21.Ole Vestergaard Eriksen                                                                                         4:25:24

22.Ian Ortved                                                                                                              4:25:24

23.Maria Boy Birck                                                                                                          DNF